Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna Wnętrze plakaty

Plakat CALIFORNIA DREAM

Plakat CALIFORNIA DREAM
Plakat CALIFORNIA DREAM
Plakat CALIFORNIA DREAM
Plakat CALIFORNIA DREAM
Plakat CALIFORNIA DREAM
Plakat CALIFORNIA DREAM

Plakat CALIFORNIA DREAM

Numer produktu: NBID-230
49.00 zł

Opis produktu

Plakat CALIFORNIA DREAM, dla serca bijącego w kalifornijskim rytmie, słońcu i kolorze:)

Plakaty w formacie 50 x 70 cm drukowane są na wysokiej jakości papierze o gramaturze 200 gr.

Plakaty mają biały margines - passe-partout, aby zapewnić grafice tzw. oddech, a Tobie wygodę, bo plakat jest gotowy do powieszenia:)  Zapewnienie grafice passe-partout nadaje jej szlachetności i przestrzeni.  Formaty są standardowe i pasują także do ramek z Ikea. Plakaty pakowane i wysyłane są w specjalnych tubach zabezpieczających przed uszkodzeniem. Kolory wyświetlane na monitorze komputera mogą się delikatnie różnić od kolorów wydruku, w zależności od ustawień monitora.

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Kurier 15.00 0.00

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, promocjach i artykułach na blogu.