Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna Wnętrze świece i woski lampiony

Lampion Wytchnienie z ceramiczną podstawką

Lampion Wytchnienie z ceramiczną podstawką
Lampion Wytchnienie z ceramiczną podstawką
Lampion Wytchnienie z ceramiczną podstawką
Lampion Wytchnienie z ceramiczną podstawką
Lampion Wytchnienie z ceramiczną podstawką
Lampion Wytchnienie z ceramiczną podstawką

Lampion Wytchnienie z ceramiczną podstawką

Numer produktu: NBID-8657
149.00 zł

Opis produktu

Lampiony z wosku KARiTEe


Roślinne wspomnienia misternie zatopione w przykuwającym wzrok lampionie, gdzie światło wydobywa z nich naturalne piękno, tworząc wyjątkową atmosferę, ofiarowując nam delikatność i namiastkę prawdziwej natury w naszym wnętrzu.

 

Każdy z naszych lampionów jest nieco inny, ponieważ nie ma możliwości wykonania dwóch identycznych, nawet jeśli użyjemy takich samych roślin. Możesz mieć pewność, że to co trafia do Ciebie i jest wyjątkowe i niepowtarzalne.

 

Lampiony z wosku KARiTEe pakujemy w oryginalnie bawełniany woreczek lniany, który później możesz wykorzystać w dowolny sposób. Lampion sprzedawany jest w komplecie z ceramiczną, ręcznie robioną podstawką oraz dwoma sojowymi tealightami, które będą go rozświetlać naturalnym, zdrowym światłem. Zapal sojowy tealight, wstaw w środek lampionu (zwróć uwagę, aby tealight stał idealnie w środku) i ciesz się niezwykłym spektaklem światła i natury.

 

Wymiar lampionu: średnica 13cm, wysokość 12cm +/-1cm.

 

Lampion wykonany jest z wysokiej jakości oczyszczonej parafiny. Podczas użytkowania ścianki nie nagrzewają się ani nie topią. Należy tylko pamiętać, że nasze lampiony z wosku – aby odpowiednio wyglądały i służyły na dłużej – powinny mieć zapalany tealight na spodzie, w samym środku.

 

Każdy lampion zapakowany jest z niezwykłą starannością w dekoracyjne pudełko wypełnione wełną drzewną - idealny prezent. 

 

Barwy roślin zatopionych w lampionie, pod wpływem światła, mogą z czasem stracić na intensywności lub nieco zmienić odcień/kolor, co jest naturalnym procesem i nie wpływa na właściwości użytkowe lampionu i nie stanowi jego wady.

 

 

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Kurier 16.50 0
Poczta 13 0
Paczkomat Inpost 13 0

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.