Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna Wnętrze świece i woski świece sojowe

Duża, sojowa świeca KARiTEe z kwiatami

Duża, sojowa świeca KARiTEe z kwiatami
Duża, sojowa świeca KARiTEe z kwiatami
Duża, sojowa świeca KARiTEe z kwiatami
Duża, sojowa świeca KARiTEe z kwiatami
Duża, sojowa świeca KARiTEe z kwiatami
Duża, sojowa świeca KARiTEe z kwiatami

Duża, sojowa świeca KARiTEe z kwiatami

Numer produktu: NBID-9014
85.00 zł

Opis produktu

Ekskluzywna, naturalna świeca z ekologicznego wosku sojowego z zatopionymi roślinami o miłej dla oka aksamitnej strukturze. Świeca wykonana jest ręcznie z dbałością o każdy, nawet drobny szczegół. Zatopione w świecy rośliny idealnie współgrają z jej płomieniem, który wydobywa z nich naturalne piękno. Efekt lampionu, jaki powstaje podczas palenia świecy zachwyca i wprowadza unikatowy klimat w każdym wnętrzu. 

 

Wosk sojowy, którego używamy jest otrzymywany z wyselekcjonowanego, wolnego od GMO oleju sojowego. Jest przyjazny środowisku, podczas palenia nie kopci i nie wydziela szkodliwych substancji. Czas palenia świecy sojowej jest zdecydowanie dłuższy niż świec wykonanych z parafiny, dzięki czemu możemy dłużej cieszyć się nastrojem, jaki wprowadzają do naszego domu.

 

Skład: ekologiczny, naturalny wosk sojowy, bawełniany knot.

 

Wosk sojowy, którego używamy jest otrzymywany z wyselekcjonowanego, wolnego od GMO oleju sojowego. Jest przyjazny środowisku, podczas palenia nie kopci i nie wydziela szkodliwych substancji. Czas palenia świecy sojowej jest zdecydowanie dłuższy niż świec wykonanych z parafiny, dzięki czemu możemy dłużej cieszyć się nastrojem, jaki wprowadzają do naszego domu.Wosk sojowy nie pozostawia trudnych do usunięcia plam, w przypadku rozlania wystarczy go usunąć ciepła wodą.

 

W skład zestawu wchodzi: okazała świeca sojowa oraz pudełko prezentowe wypełnione dekoracyjnymi wiórkami papierowymi udekorowane kokardką.  

 

Wymiary świecy: średnica ok. 10 cm, wysokość 10 cm

Całkowity czas palenia: ok. 67 h

Waga świecy: ok. 700 gramów

 

Z okazji lub bez, podaruj wyjątkowy prezent, bo nic nie sprawia tak wielkiej przyjemności jak szczery uśmiech i radość bliskiej Ci osoby.

 

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Kurier 16.50 0
Poczta 13 0
Paczkomat Inpost 13 0

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.