Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna Wnętrze świece i woski świece sojowe

Naturalna świeca sojowa o zapachu BERGAMOTKI i...

Naturalna świeca sojowa o zapachu BERGAMOTKI i GERANIUM

Naturalna świeca sojowa o zapachu BERGAMOTKI i GERANIUM

Numer produktu: NBID-6335
130.00 zł

Opis produktu

Świeca zapachowa na bazie wosku sojowego oraz olejków eterycznych ze skórek owoców Bergamoty ( Citrus Aurantium Bergamia Fruit Oil) oraz róży geraniowej (Pelargoneum Graveolens Oil). Nazwa olejku bergamotowego pochodzi od nazwy miasta we Włoszech – Bergamo, gdzie ta roślina była uprawiana. Dzięki połączeniu olejku bergamotowego z olejkiem z róży geraniowej, otrzymaliśmy bardzo wiosenną, cytrusowo-kwiatową kompozycję.

 

Opis zapachu:

  • Różano-ziołowy z mocnym kwiatowo-cytrusowym akcentem.
  • Zmniejsza uczucie stresu, przemęczenia, równoważy umysł, łagodzi objawy towarzyszące menopauzie.
  • Niezwykle skuteczny przy terapiach antydepresyjnych, w stanach lękowych – poprawia nastrój, a jednocześnie nie wywołuje pobudzenia. 

Ważne:

Rozpalając świece MOIRA po raz pierwszy, należy palić ją do momentu, aż wosk roztopi się na całej powierzchni (ok. 2-3 godzin). Zapobiegnie to tworzeniu się tunelu z wosku, zapach nabierze mocy, a świeca będzie się paliła jasnym i spokojnym płomieniem.

 

Informacje szczegółowe:

  • 200 g
  • czas palenia ok. 60 h
  • wosk sojowy 100 %
  • naturalne olejki eteryczne

 

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Kurier 15.00 0.00

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.