Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna Wnętrze świece i woski świece sojowe

Świeca Flower Blossom Escape to Nature

Świeca Flower Blossom Escape to Nature

Świeca Flower Blossom Escape to Nature

Numer produktu: NBID-6786
99.00 zł

Opis produktu

Zapomnij o zgiełku wielkiego miasta i przenieś się w świat pięknych zapachów natury – przedstawiamy naszą wyjątkową kolekcję ESCAPE TO NATURE. To linia na bazie olejków eterycznych, która otula zapachem i działa na nasze zmysły.

 

Zapachowe doświadczenie, przypominające świeżo zerwany bukiet kwiatów, działa relaksująco. Kojący zapach świecy to połączenie jaśminu, lawendy z nutką świeżych cytrusów.

 

Nasze świece są ręcznie robione, w 100% z wosku sojowego oraz naturalnych olejków eterycznych.

 

Pojemność świecy: 277 ml

Czas spalania: 70 godzin

 

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Kurier 15.00 0.00

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.