Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna Wnętrze zapachy

Palo Santo (Bursera Graveolens)

Palo Santo (Bursera Graveolens)

Palo Santo (Bursera Graveolens)

Numer produktu: NBID-6513
22.00 zł

Opis produktu

Palo Santo (Bursera Graveolens) - Święte Drzewo, pochodzące z Ameryki Południowej.

 

Posiada właściwości oczyszczające i lecznicze. Idealanie sprawdza się przy problemach ze stresem, depresją, bólami głowy a także przeziębieniem.

 

Palo Santo neutralizuje napięcia w ciele, uspokaja,  harmonizuje umysł. Paląc Święte Drzewo, pozbywasz się negatywnych emocji, oczyszczasz się ze złych energii, podnosisz swoje wibracje a także wzmacniasz swoją aurę.

 

Sposób użycia:
Kawałek drewienka podpalasz z jednej strony i czekasz aż się rozżarzy. Kiedy płomień zgaśnie, pozwolić, aby smużki dymu rozprzestrzeniły się po całym pomieszczeniu.

 

Waga:  30g

Dostawa i płatność

Dostawa:

Pierwsza szt. Dopłata za kolejną szt.
Kurier 12 0.00

Płatności:

Zwroty i reklamacje

Sprzedawca zapewnia, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania, a w przypadku usług w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Wystarczy, że wyślesz do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Możesz też skorzystać z formularza, który udostępniamy tutaj. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt do Sprzedawcy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie oraz niektóre inne produkty nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu tutaj.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady, możesz wysłać do Sprzedawcy wiadomość wewnętrzną na portalu. Jeśli z jakiś względów nie posiadasz kontaktu do Sprzedawcy, napisz do nas na adres kontakt@naturalnabogini.pl. Więcej o reklamacjach w punkcie VII Regulaminu dla kupujących.
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.