Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
INFORMACJE

Katarzyna Kucharska

Termin10.12.2019 - 10.12.2019
Godzina18:00 - 21:00
Cena50 zł
Miejsce wydarzeniaDALEJMAMA AKADEMIA ROZWOJU
WojewództwoDOLONOŚLĄSKIE
MiastoWrocław
UlicaJemiołowa 44 lok 107 b
Kategoriarozwoj
Wybierz bilet
kopia-13-listopada-2019-1.png

Latający Krąg by Akademia Przyjemności 10.12.2019, godz. 18:00 WROCŁAW 

 

Gościni kręgu: Voca Ilnicka, orędowniczka ukochania ciała, przewodniczka po kobiecej seksualności, twórczyni portalu seksualnosc-kobiet.pl, pisarka, kobieta wielkiej otwartości i ciekawości świata, wyzwolona, pełna życia, witalności, twórczą kobietą.


Spotykamy się w ➡️➡️➡️ DalejMama Akademia Rozwoju, ul Jemiołowa 44, lok. 107b Wrocław

Czego się możesz spodziewać ⬇️⬇️⬇️
Spotkania twórczych, kreatywnych ludzi pełnych pomysłów i marzeń. Tego, że zasiądziesz z nimi w kręgu, w którym wszyscy są równi. Ci z marzeniami o zarabianiu na tym co, kochają i Ci, którzy zęby zjedli na swoim biznesie. I każdy od każdego może wziąć to, czego potrzebuje. Może to być świeżość pomysłów, może rozwiązanie, którego długo szukałeś/łaś, może relacje z ciekawymi ludźmi, a może coś zupełnie innego.


Każdy Latający Krąg ma taką samą strukturę. Składa się z 3 faz – fazy “hello”, fazy “story” i fazy “wow”. Podczas pierwszej rundy, każdy z uczestników ma okazję przedstawić się i zwięźle opowiedzieć o tym, co robi. Podczas fazy “story” jest okazja albo do posłuchania opowieści zaproszonego bohatera lub bohaterki, albo do dzielenia się własnymi historiami, wokół zaproponowanego z góry tematu. Podczas fazy “wow” można dzielić się wartościowymi odkryciami albo zapraszać kręgowiczów do zapoznania się z tym, co oferujemy. Po kręgu jest czas na kiki, czyli luźne rozmowy i ploteczki.
Brzmi nieźle?

To wskakuj kupić bilet. Inwestycja w przyjemność zarabiania na tym, co się kocha, to 50 zł. Cena ta pokrywa koszt sali i organizacji spotkania i jest taka sama dla wszystkich Latających Kręgów w większych miastach w Polsce. To, co możesz zyskać jest duuużo większe. Nauczysz się zupełnie mimochodem mówić o sobie i o tym, co robisz lub planujesz robić w sposób esencjonalny, usłyszysz, jak inni TO robią, nabierzesz wiatru w żagle, nawiążesz ekstra kontakty. I to wszystko bez szpilek, garsonek, wyćwiczonych uśmiechów i stresu.


Jeśli masz dodatkowe pytania po lewej stronie obok zdjęcia znajdziesz link do mojej skrzynki pocztowej lub napisz na adres kasia@akademiaprzyjemnosci.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. Może się zdarzyć, że się spóźnisz, więc nie czekaj na ostatnią chwilę :-)

Jak się przygotować ➡️➡️➡️ Wyluzuj. Ubierz się wygodnie. Zabierz ze sobą ciekawość i... tyle :-)
Nie spóźnij się i nie wychodź wcześniej. Zrób sobie czas dla siebie. Jesteś ważna/y, Twoja historia jest ważna, tak jak historie wszystkich uczestników. Chcemy ją usłyszeć.

Miejsce spotkania jest blisko Sky Tower (7 minut piechotą), w okolicy spokojnie znajdziesz miejsce do zaparkowania przy ulicy. Dzwoń domofonem.

Nasza gościni ➡️➡️➡️ Voca Ilnicka
Sama o sobie pisze tak: Pomagam kobietom zaakceptować ciało i seksualność. Nie jestem psycholożką ani seksuolożką, tylko przewodniczką po kobiecej seksualności. Tańczę nago, pływam nago, ale ze względów bezpieczeństwa smażę w ręczniku. Napisałam setki artykułów i półtorej książki. Świadectwo mojej pracy znajdziesz na portalu seksualnosc-kobiet.pl, który prowadzę od 10 lat. A od 5 piszę książkę "Uniesienie spódnicy". Moje ulubione słowo to masturbacja. Oraz miłość. Hobbystycznie uczę się ukraińskiego i już opanowałam słowo "wahina". Oraz "kuni" - skrót od cunnilingus. Stop. Moje ulubione słowo to jednak joni. Rymuje się z kuni i pachnie jak kwaśne jabłko.

O mnie:
Mam na imię Katarzyna i jestem ambasadorką przyjemności. Uważam, że bez niej życie jest nie do zniesienia. Pracuję na cztery ręce rozciągając czas do niemożliwych rozmiarów. Na swoich warsztatach staram się pokazać to, że intymność w relacji jest podstawą bliskości i można ją zbudować praktykując głębokie słuchanie, mówienie z miejsca swoich potrzeb i praktykowanie przyjemności. Jestem instruktorką jogi śmiechu, tantryczką, absolwentką treningu prowadzenia kobiecych kręgów z zakresu seksualności u Karo Akabal, studiuję w szkole oddechu Prana Visions oraz uczę się w Studium Seksualnych Terapeutów Ciała prowadzonego przez Akademię Zdrowia Seksualnego Katarzyny Mołas. Za dnia zaś kupuję książki dla wrocławskich bibliotek.

 

Znajdziesz mnie na stronie: www.akademiaprzyjemnosci.pl

i na fanpageu: Akademia Przynemności

a także na Instagramie: akademiaprzyjemnosci

 

Inne wydarzenia w kategorii rozwój

WYDARZENIA /Tematyka/ rozwój

Latający Krąg by Ania Glińska - WARSZAWA
Warszawa, Warszawa
12-12-2019 - 12-12-2019
50.00 zł

WYDARZENIA /Tematyka/ rozwój

Latający Krąg by Hanna Ciemięga - Wrocław
Wrocław, LEVELOFT
12-12-2019 - 12-12-2019
50.00 zł

WYDARZENIA /Tematyka/ rozwój

Latający Krąg by Magdalena Kosak - Białystok
Białystok, FLOW - sztuka życia
12-12-2019 - 12-12-2019
50.00 zł

WYDARZENIA /Tematyka/ rozwój

Narodziny dobrych pomysłów- Latający Krąg Warszawa 12 grudnia, godz. 11
Warszawa
12-12-2019 - 12-12-2019
50.00 zł

Inne wydarzenia w tym samym czasie

WYDARZENIA /Tematyka/ praca z ciałem

Warsztaty ZADBAJ O SIEBIE - ruch, medytacje, bodyworki
Warszawa, Oddaj Ciężar Studio
21-12-2019 - 21-12-2019
75.00 zł

WYDARZENIA /Tematyka/ rozwój

Latający Krąg by Ania Glińska - WARSZAWA
Warszawa, Warszawa
12-12-2019 - 12-12-2019
50.00 zł

WYDARZENIA /Tematyka/ rozwój

Latający Krąg by Hanna Ciemięga - Wrocław
Wrocław, LEVELOFT
12-12-2019 - 12-12-2019
50.00 zł
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.