Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna WYDARZENIA Tematyka rozwój

Latający Krąg by Hanna Ciemięga - Wrocław

INFORMACJE

Latający Krąg by Hanna Ciemięga - Wrocław

Termin12.12.2019 - 12.12.2019
Godzina18:00 - 21:00
Cena50 zł
Miejsce wydarzeniaLEVELOFT
WojewództwoDOLNOŚLĄSKIE
MiastoWrocław
Ulicaul. Roentgena 12/10
Kategoriarozwoj
Wybierz bilet
bogini-1.png

Zapraszam Was na mój II Latający Krąg we Wrocławiu :)Bohaterką tego spotkania będzie moja siostra, Basia Ciemięga.

To dla nas obu wyjątkowe spotkanie - dwie siostry, razem w jednym kręgu, wspólnie z Wami. Cieszy nas to jak taki świąteczny prezent, bo akurat grudzień, więc wszystko ma tu swój czas. I jeszcze to, że właśnie tego wieczora będzie nam towarzyszyć pełnia księżyca, więc będzie z nami także kosmiczna energia.

Z racji tego, że Basia pracuje z kobietami (Basia Ciemięga. Głos Kobiety) pomaga im odkryć moc swojego głosu, moc wyrażania siebie, poczułyśmy obie, aby zadedykować ten krąg wyłącznie kobietom. Pozwoli nam to na bliskość, kobiecą intymność, siostrzeństwo. Zapraszamy Was do wspólnej rozmowy o naszej kobiecej mocy, takiej w codziennym życiu, ale także tej mającej wyraz w tym, czym się zajmujemy zawodowo - w naszej pracy.

Basia podzieli się z nami swoją historią, opowie o tym, jak nauczyła się podążać za swoim głosem i odnalazła własną drogę (zawodową i nie tylko). Będzie także okazja, aby spytać Basię o jej warsztaty, a także o Latająca Szkoła (stworzoną przez Agatę Dutkowską, która wprawiła w ruch nasze Latające Kręgi) i jej wrażenia - może ktoś rozważa zapisanie się do tej szkoły?  

Obie z Basią serdecznie Was zapraszamy :)

--------

KIEDY I GDZIE?

* Data: czwartek, 12 grudnia
* Czas: godz. 18:00 - 21:00
* Miejsce: Leveloft, ul. Roentgena 12/10, Wrocław

---------

WAŻNE INFORMACJE

Ten krąg dedykowany jest kobietom :) 

Spotkanie jest biletowane. I tu właśnie, na stronie Naturalna Bogini, możecie zakupić wygodnie bilet.

Będę bardzo wdzięczna za punktualne przybycie :) Zachęcam do przyjścia tak na 10/15 minut przed 18:00, abyście mogły złapać jeszcze oddech przed rozpoczęciem spotkania, zająć sobie wygodnie miejsce, zrobić herbatę (będzie taka możliwość na miejscu). To ma duży wpływ na nasze samopoczucie podczas spotkania.

Proszę, zarezerwujcie czas na spotkanie, aby być obecną od samego początku do samego końca, czyli nie spóźniamy się ani nie wychodzimy wcześniej. W kręgu każda osoba jest ważna i każdej chcemy wysłuchać.

Spotkanie będzie trwało ok. 3 godziny i składa się z 3 faz: 

  • Faza HELLO – podczas której krótko się przedstawiamy
  • Faza STORY – słuchamy opowieści bohatera, a potem zadajemy pytania
  • Faza WOW – w której możecie powiedzieć więcej o tym, co robicie. Być może macie coś, co jest "wow" i chcecie o tym opowiedzieć, np. prowadzicie warsztaty, robicie cudowne masaże. Możecie też podzielić się czymś, co jest "wow", np. jakąś książką lub aplikacją, która wg Was jest wyjątkowa.

Na końcu, już po kręgu, jest czas na fazę KIKI, czyli na luźne pogaduszki. To również czas na wymianę wizytówek, więc jeśli je macie, weźcie je ze sobą.

 

 ----------  

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

Latające Kręgi to spotkania networkingowe, ale bez garsonek i garniturów. Ubierzcie się zatem w wygodny strój, w którym będziecie czuć się dobrze, swobodnie.
W Leveloft będziemy siedzieć na kanapach, fotelach i krzesłach.

 

----------  

CZYM JEST LATAJĄCY KRĄG?

Latające Kręgi to spotkania dla ludzi, którzy zarabiają lub chcą zarabiać robiąc coś, co kochają - twórców i przedsiębiorców. To networking, ale bez garsonek, to opowieści, ale bez ogniska. Uczą mówienia o sobie i o tym co się robi. Uczą głębszego słuchania. Każdy krąg ma temat lub bohatera, osobę, która została zaproszona ze względu na swoje dokonania i która chce opowiedzieć o swojej historii "od kuchni". Latające Kręgi tworzą okazję dla społeczności do spotkania się twarzą w twarz, do wymiany, inspiracji i współpracy. Wymyślone przez Agatę Dutkowską, założycielkę Latającej Szkoły i prowadzone przez lokalne organizatorki, zwane pilotkami, w ośmiu miastach w Polsce, Birmingham i Barcelonie.

Każdy krąg składa się z trzech faz - fazy "hello", fazy "story" i fazy "wow". Krąg nie jest warsztatem, ani nie jest wykładem. Każdy ma szansę powiedzieć o tym, czym się zajmuje i promować swoje inicjatywy. Nie ma jednak takiego przymusu, można tylko słuchać. Zarabianie na tym, co się kocha, to trudna sztuka. Jej nauka wymaga wielu godzin szkicowania i podpatrywania innych, bardziej zaawansowanych praktyków. Żyjemy w świecie, w którym oglądamy często marketingowe fasady wielu biznesów. Social media inspirują do pokazywania swojej historii, ale w sposób, który sprawia, że perły wiedzy toną w lawinie informacyjnej. Do opowiedzenia własnej historii potrzebne jest specyficzne skupienie - zarówno u opowiadającego, jak i u słuchających. Tego rodzaju skupienie wytwarzamy w ramach Latających Kręgów.

Więcej na stronie:
https://www.latajacaszkola.pl/latajace-kregi/  

Grupa mojego Latającego Kręgu na FB: 
https://www.facebook.com/groups/latajacykragbyhannaciemiega/

 

-----------

CO MÓWI O SOBIE BASIA?

Zanim narodził się Głos Kobiety długo szukałam swojej drogi. Byłam trochę wokalistką, trochę aktorką, trochę instruktorką tradycyjnego śpiewu. Nigdzie nie czułam się do końca u siebie... Aż w końcu dałam sobie czas, żeby wsłuchać się w swój głos. Z uwagą, z miłością, w samotności. Tak odkryłam swoje powołanie. Nie tylko pracę, ale też misję. Coś, co sprawia, że czuję się spełniona.

Kiedyś słowo "powołanie" wydawało mi się patetyczne. Dziś się go nie wstydzę. Czuję, że jestem na swoim miejscu, że wykorzystuję mój dar. Marzy mi się, by jak najwięcej kobiet mogło doświadczać tego rodzaju sprawczości i mocy, niezależnie od tego, co jest treścią ich życia.

 

Ważnym etapem na mojej drodze była Latająca Szkoła, która uczy, jak stworzyć i rozwijać swój biznes serca. To tam urosły mi skrzydła, dzięki którym wzbiłam się do lotu! Od niedawna w całej Polsce ruszyła nowa inicjatywa Szkoły - Latające Kręgi, czyli spotkania ludzi, którzy chcą pracować i zarabiać, robiąc to, co kochają.

 

12 grudnia będę bohaterką Latającego Kręgu mojej siostry, we Wrocławiu. Opowiem o początkach mojej drogi, jak powstała koncepcja tego, co robię, co mnie wzmacniało, jakie napotkałam trudności. Moja historia to opowieść o wsłuchaniu się w siebie i wyrażeniu swojego potencjału w świecie. Wierzę, że może być inspirująca i w pewien sposób uniwersalna. A poza tym kocham spotkania w kręgach!

Basię można znaleźć tutaj:
* Basia Ciemięga. Głos Kobiety: https://www.facebook.com/gloskobiety/
* najbliższe warsztaty Basi: 
https://www.facebook.com/pg/gloskobiety/events/ 

 

----------

O MNIE

 

Mam na imię Hanka. Jestem specjalistką od (prawie) wszystkiego w ilustris.pl - Wydawnictwie Ilustris Andrzeja Tylkowskiego. Chcę być managerem artystycznym i rozwijam skrzydła do nowego lotu. Mam zamiar pomagać artystom i firmom z branży kreatywnej w rozwijaniu ich mocy. Moje supermoce to research, promocja, copywriting i organizacja eventów. 

Lubię smak i zapach mango. Jesień za kasztany, zimę za narty biegowe i ośnieżone drzewa. A nade wszystko lubię spotkania z ludźmi, poznawanie ich, łączenie ze sobą i całą, piękną energię relacji i rozmów, która wtedy się wytwarza. Dlatego zostałam Pilotką Latających Kręgów i ekscytuje mnie bardzo ta nowa przygoda. I do tej przygody zapraszam wszystkich Was właśnie tutaj :)  

  

----------

KONTAKT

 

Jeśli masz pytania, zapraszam do kontaktu telefonicznego: 606 957 268 lub mailowego - pod moim zdjęciem po lewej znajdziesz kontakt do skrzynki mailowej. 

 

Grupa mojego Latającego Kręgu na FB: 
https://www.facebook.com/groups/latajacykragbyhannaciemiega/

 

 

 

 

Inne wydarzenia w kategorii rozwój

WYDARZENIA /Tematyka/ rozwój

Katarzyna Kucharska
Wrocław, DalejMama Akademia Rozwoju
10-12-2019 - 10-12-2019
50.00 zł

WYDARZENIA /Tematyka/ rozwój

Latający Krąg by Ania Glińska - WARSZAWA
Warszawa, Warszawa
12-12-2019 - 12-12-2019
50.00 zł

WYDARZENIA /Tematyka/ rozwój

Latający Krąg by Magdalena Kosak - Białystok
Białystok, FLOW - sztuka życia
12-12-2019 - 12-12-2019
50.00 zł

WYDARZENIA /Tematyka/ rozwój

Narodziny dobrych pomysłów- Latający Krąg Warszawa 12 grudnia, godz. 11
Warszawa
12-12-2019 - 12-12-2019
50.00 zł

Inne wydarzenia w tym samym czasie

WYDARZENIA /Tematyka/ praca z ciałem

Warsztaty ZADBAJ O SIEBIE - ruch, medytacje, bodyworki
Warszawa, Oddaj Ciężar Studio
21-12-2019 - 21-12-2019
75.00 zł

WYDARZENIA /Tematyka/ rozwój

Latający Krąg by Ania Glińska - WARSZAWA
Warszawa, Warszawa
12-12-2019 - 12-12-2019
50.00 zł
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.