Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna WYDARZENIA Tematyka rozwój

Latający Krąg by Magdalena Kosak - Białystok

INFORMACJE

Latający Krąg by Magdalena Kosak - Białystok

Termin12.12.2019 - 12.12.2019
Godzina17:30 - 20:30
Cena50 zł
Miejsce wydarzeniaFLOW - SZTUKA ŻYCIA
WojewództwoPODLASKIE
MiastoBiałystok
UlicaWaryńskiego 6/24
Kategoriarozwoj
Wybierz bilet
12-grudnia-2019godz-17-30-flow-sztuka-zycia-ul.png

Zapraszam Was na drugi Latajacy Krąg w Białymstoku!

 

Bohaterką tego spotkania będzie Małgosia Żukowska, która prowadzi z sukcesem biznes coachingowy pod marką Prosperuj jako Coach.

 

Małgosia pomaga coachom, konsultantom, terapeutom, psychologom. Uczy, jak zarabiać, pracując w obszarze wspierania innych w rozwoju i utrzymywać z tego siebie, swoją rodzinę oraz spełniać marzenia. Tak mówi o swojej pracy:

Wszystko, czego uczę wynika z moich własnych doświadczeń, słodkich sukcesów i gorzkich porażek. Moja historia to Twoja historia. Mam nadzieję, że odnajdziesz w niej siebie.
Temat przewodni historii Małgosi, którą podzieli się z nami podczas Kręgu to:
Jak przestać się chować po kątach i postawić na SWOIM, i na SIEBIE
Będzie o marzeniach i ich sprowadzaniu na twardy ziemski grunt. Inspirująco, wzmacniająco i empatią, a przy tym konkretnie i ze sprawczością.
...
KIEDY I GDZIE?
* Data: czwartek, 12. grudnia
* Czas: godz. 17.30 - 20.30
* Miejsce: FLOW - sztuka życia, ul. Waryńskiego 6/24, Białystok
...
WAŻNE INFORMACJE
Latające Kręgi są otwarte dla konbiet i mężczyzn. Spotkanie jest biletowane. Tu, na stronie Naturalna Bogini, możecie zakupić bilet. Będę bardzo wdzięczna za punktualne przybycie. Zachęcam do przyjścia 10-15 minut przed 17.30, by złapać jeszcze oddech przed rozpoczęciem spotkania, zająć sobie wygodnie miejsce, zrobić herbatę (będzie taka możliwość na miejscu). To ma duży wpływ na nasze samopoczucie podczas spotkania. Proszę, zarezerwujcie czas na spotkanie, aby być obecną, obecnym od samego początku do samego końca, czyli nie spóźniamy się, ani nie wychodzimy wcześniej. W kręgu każda osoba jest ważna i każdej chcemy wysłuchać.
Spotkanie potrwa około 3 godziny i będzie składało się z trzech ramowych faz:
Faza HELLO – podczas której krótko się przedstawiamy
Faza STORY – słuchamy opowieści bohatera, a potem zadajemy nie cierpiące zwłoki pytania;)
Faza WOW – w której możecie powiedzieć więcej o tym, co już robicie lub o Waszych planach czy marzeniach, które są dla Was "WOW".
W trakcie wykorzystamy również karty Kręgowe z pytaniami - planuję 2 rundy
Na końcu, już po kręgu, jest czas na fazę KIKI, czyli na luźne pogaduszki. To również czas na wymianę wizytówek, więc jeśli je macie, weźcie je ze sobą.
...
JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
Latające Kręgi to spotkania networkingowe, ale bez garsonek i garniturów. Ubierzcie się zatem w wygodny strój, w którym będziecie czuć się dobrze, swobodnie. Będziemy siedzieć na podłodze na kocach i poduszkach :)
...
CZYM JEST LATAJĄCY KRĄG?
Latające Kręgi to spotkania dla ludzi, którzy zarabiają lub chcą zarabiać robiąc coś, co kochają - twórców i przedsiębiorców. To opowieści, ale bez ogniska. Uczą mówienia o sobie i o tym co się robi. Uczą głębszego słuchania. Każdy krąg ma temat lub bohatera, osobę, która została zaproszona ze względu na swoje dokonania i która chce opowiedzieć o swojej historii "od kuchni".
Latające Kręgi tworzą okazję dla społeczności do spotkania się twarzą w twarz, do wymiany, inspiracji i współpracy. Wymyślone przez Agatę Dutkowską, założycielkę Latającej Szkoły i prowadzone przez lokalne organizatorki, zwane pilotkami, w ośmiu miastach w Polsce, Birmingham i Barcelonie.
Każdy krąg składa się z trzech faz - fazy "hello", fazy "story" i fazy "wow". Krąg nie jest warsztatem, ani nie jest wykładem. Każdy ma szansę powiedzieć o tym, czym się zajmuje i promować swoje inicjatywy. Nie ma jednak takiego przymusu, można tylko słuchać.
Zarabianie na tym, co się kocha, to trudna sztuka. Jej nauka wymaga wielu godzin szkicowania i podpatrywania innych, bardziej zaawansowanych praktyków. Żyjemy w świecie, w którym oglądamy często marketingowe fasady wielu biznesów. Social media inspirują do pokazywania swojej historii, ale w sposób, który sprawia, że perły wiedzy toną w lawinie informacyjnej. Do opowiedzenia własnej historii potrzebne jest specyficzne skupienie - zarówno u opowiadającego, jak i u słuchających. Tego rodzaju skupienie wytwarzamy w ramach Latających Kręgów.
Więcej na stronie:
Grupa mojego Latającego Kręgu na FB:
...
O BOHATERCE KRĘGU:
Małgosia Żukowska od 2011 pomaga coachom zbudować prosperujące praktyki i biznesy coachingowe. Z potwierdzonym sukcesem – wielu znanych i cenionych coachów na polskim rynku wyszło z jej szkoły. Propagatorka idei, że coaching to nie tylko wzniosła pasja, ale również dochodowy biznes, dzięki któremu coachowie mogą zarabiać, utrzymywać siebie i swoje rodziny i spełniać marzenia.
Krzewicielka wiary w sukces coachów, inspiratorka, motywatorka, jednocześnie mocno osadzona w rzeczywistości i oferująca konkretny, sprawdzony przepis na sukces. A głównymi jego składnikami są wiara w siebie, odpowiednia wiedza biznesowa i solidna praca. Autorka PROSPERUJ JAKO COACH!, programu gruntownie przygotowującego coachów do sukcesu biznesowego na rynku. Twórczyni kursu online WYSTARTUJ JAKO COACH! pomagającego coachom zetknąć się po raz pierwszy z realnymi klientami i zdobyć potrzebne doświadczenie zawodowe. Autorka popularnego bloga Prosperuj jako coach.
Małgorzata rozpoczęła swoją własną praktykę coachingową w 2003 w USA. Tam skończyła studia psychologiczne na Loyola University of Chicago, a później szkołę coachingu International Coach Academy. Po zdobyciu akredytacji ICF, rozpoczęła działalność jako life coach. Stworzyła autorski program rozwoju LIFE ON MY TERMS.
W USA stworzyła doskonale prosperującą praktykę coachingową, oferującą programy indywidualne, grupowe, warsztaty i teleseminaria. Podczas budowania swojej praktyki korzystała z wielu szkoleń rozwoju biznesu, wypróbowała wiele metod, narzędzi, strategii, wybierając te zweryfikowane przez rezultaty. W 2009, po 25 latach pobytu w USA, re-emigrowała z rodziną do Polski. Na nowym gruncie szybko rozwinęła firmę life coachingową i po niespełna roku cieszyła się pełną praktyką i świetnymi dochodami.
W odpowiedzi na istniejącą potrzebę pomocy polskim coachom w rozwijaniu biznesu i prosperowaniu robiąc to co kochają, stworzyła firmę specjalizującą się dokładnie w tym. Pomaga coachom zbudować doskonale prosperujące i trwałe biznesy, dzięki którym mogą pomóc wielu ludziom i organizacjom, ulepszyć świat i spełnić swoje powołanie.
...
O MNIE:
Jestem: terapeutką Techniki Bowena. Jest to powięziowa terapia manualna, o działaniu holistycznym, która jednocześnie może być ukierunkowana na konkretny problem natury fizycznej czy emocjonalnej. Cechuje ją delikatność, minimalizm, bezpieczeństwo oraz wysoka skuteczność. Pomagam mądremu ciału pacjenta zapoczątkować naturalne procesy samoregulacji, przywrócić wewnętrzną harmonię, odzyskać zdrowie.
Uwielbiam tworzyć przyjazną przestrzeń, słuchać opowieści, dostrzegać znaki, synchroniczności i powiązania. Mam umiejętność łączenia ludzi do wspólnych działań. Czuję, że spotkania w kręgu otwierają skarbiec, z którego wszyscy uczestnicy mogą czerpać moc inspiracji i nauki.
...
Jeśli masz pytania, zapraszam do kontaktu telefonicznego 606 197 612 lub mailowego magdalenakosak@latajacekregi.pl
Dołącz do facebookowej grupy - Latający Krąg by Magdalena Kosak

Latający Krąg by Magdalena Kosak - Białystok 12.12.019

Inne wydarzenia w kategorii rozwój

WYDARZENIA /Tematyka/ rozwój

Katarzyna Kucharska
Wrocław, DalejMama Akademia Rozwoju
10-12-2019 - 10-12-2019
50.00 zł

WYDARZENIA /Tematyka/ rozwój

Latający Krąg by Ania Glińska - WARSZAWA
Warszawa, Warszawa
12-12-2019 - 12-12-2019
50.00 zł

WYDARZENIA /Tematyka/ rozwój

Latający Krąg by Hanna Ciemięga - Wrocław
Wrocław, LEVELOFT
12-12-2019 - 12-12-2019
50.00 zł

WYDARZENIA /Tematyka/ rozwój

Narodziny dobrych pomysłów- Latający Krąg Warszawa 12 grudnia, godz. 11
Warszawa
12-12-2019 - 12-12-2019
50.00 zł

Inne wydarzenia w tym samym czasie

WYDARZENIA /Tematyka/ praca z ciałem

Warsztaty ZADBAJ O SIEBIE - ruch, medytacje, bodyworki
Warszawa, Oddaj Ciężar Studio
21-12-2019 - 21-12-2019
75.00 zł

WYDARZENIA /Tematyka/ rozwój

Latający Krąg by Ania Glińska - WARSZAWA
Warszawa, Warszawa
12-12-2019 - 12-12-2019
50.00 zł

WYDARZENIA /Tematyka/ rozwój

Latający Krąg by Hanna Ciemięga - Wrocław
Wrocław, LEVELOFT
12-12-2019 - 12-12-2019
50.00 zł
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.