Twój koszyk

Do zapłaty: 0.00 Zamawiam
Strona główna WYDARZENIA Tematyka rozwój

MANDALOVE – WARSZTAT INTUICYJNEGO MALOWANIA...

INFORMACJE

MANDALOVE – WARSZTAT INTUICYJNEGO MALOWANIA MANDALI

Termin10.05.2020 - 10.05.2020
Godzina10:00 - 16:00
Cena100 zł
Miejsce wydarzeniaCUD GROCHÓW
WojewództwoMAZOWIECKIE
MiastoWarszawa
Ulicaul. Osowska 84a
Kategoriarozwoj
Wybierz bilet
7.png

mandaLOVE czyli Twój świat TU i TERAZ – warsztat intuicyjnego malowania mandali. Odkryj siebie poprzez twórczość.

 

Chcesz pobyć sam ze sobą?

...

Szukasz swojego sposobu ekspresji/ twórczości, ale… uważasz, że nie umiesz rysować/ jesteś za mało kreatywna/y itp. itd.?

...

Chcesz odkryć czym dla Ciebie jest mandala?

Do mnie mandala przyszła na jednym z warsztatów rozwojowych… i już została na stałe. Pozwól, że teraz ja zaproszę Ciebie do tego magicznego świata!
~ Julia Marcinowska, prowadząca zajęcia.


Mandalove to nie tylko rysunek, ale przede wszystkim intencja jaką jej dedykujesz, wyciszenie umysłu, bycie samemu ze sobą – tylko Ja, kredka i czysta kartka papieru. To także eksperymentowanie z kolorami, kształtami, pomysłami, przyglądanie się temu co w Tobie tu i teraz, stopklatka tego co w Twojej duszy.

Każdy warsztat ma też w sobie element interpretacji naszego rysunku, będzie więc też czas na przyjrzenie się mu pod katem tego co mówi do nas i innych nasza podświadomość.

 

Warsztaty mają formę aktywnej medytacji, rysujesz to co intuicyjnie do Ciebie przychodzi, kolor, kształt, konkretny obraz, to z czym jesteś na TU i TERAZ. Nieważne, że nie miałeś/aś kredki w ręku od bardzo dawna, liczy się ta chwila.

 

Samo malowanie to niesamowite doświadczenie wyciszenia, bycia samego ze sobą w procesie tworzenia czegoś bardzo osobistego, pozwala popłynąć za swoimi emocjami, myślami czy intencjami.

 

Mandala to rysunek na planie koła, przez mnichów buddyjskich sypana z piasku, ale coraz częściej wykorzystywana także jako technika plastyczna stosowana w pracy nad własnym rozwojem. Mandala wywodzi się z tradycji hinduskiej, a jej nazwa oznacza „koło życia”, „cały świat”, „święty krąg”. Koło uważane jest za symbol harmonii i doskonałości, to symbol nieba, transcendencji, zewnętrzności i nieskończoności, ale mandalą tak naprawdę może być każdy rysunek, który powstał pod wpływem chwili. Uważa się że użyte w nim kształty i kolory oraz układ odzwierciedla naszą podświadomość. Suzanne F.Fincher, w swojej książce „Kreatywna Mandala” pisze, że „mandale mogą pozwolić Ci na kontakt z głębszą mądrością, która tkwi w Tobie, oraz pomóc Ci realizować takiego siebie, jakim masz rzeczywiście być. Droga mandali może stać się uczczeniem daru życie: okazją do rozwoju, miłości i zaistnienia”. 

 

Podczas warsztatu możesz się spodziewać:

 • Wprowadzenia – czym jest mandala? Od czego zacząć? Jak ją tworzyć?

 • Medytacji wprowadzającej – skupienie na TU i TERAZ.

 • Intuicyjnego tworzenia mandali – a więc malowanie, bazgranie, rozcieranie i inne ekspresje twórcze.

 • Własnej interpretacji rysunku.

 • Interpretacji rysunku od grupy.

 

Dlaczego warto wybrać się na warsztat?

 • Dla SAMEGO SIEBIE… By doświadczyć ciszy, spokoju w sercu, czasu TYLKO dla siebie, swoje myśli i uczucia.
 • Po odbicie Twojego TU i TERAZ zamkniętego w rysunku, czyli interpretację tego co chce powiedzieć do Ciebie Twoja podświadomość.

 • By stworzyć swoje własne dzieło sztuki, które możesz zabrać ze sobą – moje mandale zawsze znajdują honorowe miejsce na kominku i towarzyszą mi w codzienności.

 • By doświadczyć wspierającej obecności grupy i mnie, gdzie poprowadzę Cię przez ten proces.

 

Z warsztatu wychodzisz z własnym dziełem sztuki, twoim światem tu i teraz zamkniętym w mandali, ale najpiękniejszym zwieńczeniem procesu kreacji jest interpretacja rysunku. Zapożyczyłam ją z metody interpretacji snów, podobnie więc zaglądamy do naszej podświadomości i tego co chce nam powiedzieć a i nieraz zaskakuje nas swoją trafnością.

 

Zajęcia są prowadzone metodą warsztatową, rysujemy pastelami na brystolu. Nie musisz umieć i lubić rysować, ważniejsze jest otwarcie na nowe doświadczenie i eksplorację chwili. Warsztat jest dla wszystkich, którym rozwój osobisty, budowanie własnej świadomości i poznawanie siebie nie jest obce.

 

Zainspirowana/y?

 

To przyjdź i spróbuj!

 

7.png
cud-grochow-mandalove-1000x500.jpg
3.png
4.png
6.png

Inwestycja: 200 zł (reszta płatna na miejscu)

 

Promocje:

 • 170 zł przy wpłacie zadatku na miesiąc przed warsztatem. Zadatek: 100zł
 • Osoba, która zaprosi na warsztat koleją osobę, która się zapisze, dostaje 30zł rabatu na warsztat od ceny regularnej. Czas trwania tej promocji obowiązuje do końca zapisów.

*Promocje nie sumują się!
*Gwarancją rezerwacji miejsca na warsztacie jest wpłata zadatku.
*Na dwa tygodnie przed warsztatem zadatek nie jest zwracany!

Inne wydarzenia w kategorii rozwój

WYDARZENIA /Tematyka/ rozwój

Wsparcie Duchowe online

06-04-2020 - 30-04-2020
77.00 zł

Inne wydarzenia w tym samym czasie

WYDARZENIA /Tematyka/ praca z ciałem

Odetchnij ciało!
24-120 Kazimierz Dolny, Gołębnik agroturystyczne ekologiczne gospodarstwo
15-05-2020 - 17-05-2020
900.00 zł
Otrzymuj informacje o najnowszych produktach, wydarzeniach dla kobiet i artykułach na platformie.